HAKKIMIZDA
Modern endüstride kimya sektörü merkezde görülmektedir. Üretimde  inovatif yaklaşım  ile birlikte , hızlı ve kaliteli  tedarik süreci, sanayi için büyük önem taşımaktadır. Bu
ihtiyaca yönelik olarak 2007 yılında Bursa’da kurulan firmamız, yetişmiş işgücü ve bioteknolojiden yararlanan ‘kalite’ odaklı çalışma sistemiyle yıllar içinde sektörün önemli markalarından biri olmuştur.
Arkhe Kimya olarak amacımız; müşterilerimize ürün sunmanın ötesinde, çözüm ortağı olmaktır. Bu doğrultuda, müşterilerimizin isteğine yönelik tasarım ürünler de yaparak,  ürün yelpazemizi devamlı geliştiriyoruz. Yurtdışından ülkemize getirilen ürünleri yerlileştirmeyi  kendimize hedef ediniyoruz. 2007 yılından  bugüne kadar inovatif çözümlerle hayatı zenginleştirmek ve kolaylaştırmak için çalışan firmamız, tekstilden ilaç ve gıdaya, otomotivden tarım ve hayvancılığa kadar  bir çok  branş ve sektöre hizmet vermektedir. Hayatın tüm alanlarına dokunmanın verdiği tarifsiz mutluluk, bugün olduğu gibi yarın da Arkhe Kimya kalitesinin garantisi olacaktır.

MİSYONUMUZ
Sektörün ve müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun, dünya standartlarında, çevre dostu, doğaya saygılı ürünler geliştirmek; çalışanlarına, müşterilerine ve ülkesine değer katan bir firma olmak; çevreye ve insana saygı anlayışı ile ürün ve hizmet üretmek; üretimde sürekli, yenilikçi ve çözüm odaklı olmak; bunların sonucunda da dünya standartlarında başarılı bir marka ortaya çıkarmaktır.

VİZYONUMUZ
Mevcut kalite çıtamızı sürekli yüksek tutarak ve sektördeki ayrıcalıklı yerimizi koruyarak, kalıcı üstünlükler sağlayıp, çalıştığımız sektörlere imzamızı bırakmaktır.